pondělí 16. dubna 2012

IV. Flattrack Rally je tu!

URA:MOTOR 2009 I.Flattrack Rally
Ano! Náš tým se již počtvrté vydá tam, kde celá jeho závodní historie začala - na asfaltovou dráhu RC Blansko. Pro připomenutí - tenkrát oba naši závodníci startovali na vozech Citroen Xsara Kit Car (viz foto). Zatímco první Flattrack Rally v roce 2009 byla pro dvojici Neudert (Upeer) / Panáček (Mudman) poměrně ostrým křtem, neměl by být nedělní závod pro náš tým žádným zásadním překvapením.

Přihlášeni jsou Jiří Neudert a Robert Topinka (Rolin). Start Pavla Panáčka zatím není jistý. Přestože pořadatel avizuje rozšíření šotolinové části o nové úseky, neplánujeme oproti předchozímu závodu ve Vyškově žádné velké změny v osvědčeném "asfaltovém" nastavení našich speciálů. Zásadní volbu budou zcela jistě představovat pneumatiky. Kombinace hladkého, ovšem velmi klikatého, asfaltu s uklouzanou šotolinou je v Blansku vždy loterií. Do toho všeho může zásadně promluvit deštivé počasí, se kterým je rovněž nutno kalkulovat. Vše tedy vypukne: Neděle, 22.dubna 2012 v 9:00!
Napište k článku Váš komentář...
Chcete k tomuto článku něco dodat?
Máte jinou zkušenost, nápady, postřehy?
Napište nám, děkujeme!