pondělí 21. května 2012

V. Oakwood Rally tuto neděli, opět v Brně - Kohoutovicích

AKTUALIZACE: Pátá v historii Rally Brno a čtvrtá v historii našeho týmu - Oakwood Rally v kohoutovickém parku - již tuto neděli 27.5.2012! Zároveň první letošní, ničím nefalšovaná šotolinová soutěž, vedená klikatými lesními stezkami s množstvím drsných převýšení. Za náš tým jsou přihlášeni všichni závodníci v sestavě Jiří Neudert (Upeer), Robert Topinka (Rolin) a Pavel Panáček (Mudman). V současné době probíhají úpravy nastavení jejich speciálů po předešlých asfaltových podnicích ve Vyškově a v Blansku. Celý tým doufá především ve vstřícné počasí, neboť právě z Oakwood Rally dokáže déšť udělat peklo nejen pro jezdce, ale i pro týmové mechaniky.

Více na rallybrno.cz...
Napište k článku Váš komentář...
Chcete k tomuto článku něco dodat?
Máte jinou zkušenost, nápady, postřehy?
Napište nám, děkujeme!