pondělí 4. března 2013

URA:MOTOR 2013 opět s Rudým Býkem na kapotě Citroenů C4

foto www.teac.cz

Sezóna 2012 utekla jako voda a v případě našeho týmu by se dokonce dalo říci, že nám doslova protekla mezi prsty. Ani jeden z našich jezdců neabsolvoval všechny závody z důvodů různých úprav a rekonstrukcí našich bydlení. Týmové Cé-čtyřky 2012 jsou díky tomu téměř jako nové a nejen proto jsme se rozhodli nasadit je i do nadcházející sezóny 2013, která již klepe na vrata našich garáží.

Již tradičně se chystáme na šampionát Rally Brno, jehož jeden závod by měl i letos náš tým realizovat ve městě Poličce pod názvem Royal Way Rally. Zde bude drobná změna oproti minulým ročníkům Royalky, ale nepředbíhejme. Šampionát tradičně odstartuje 30.března na asfaltové dráze ve Vyškově.

Našim cílem pro letošek je zúčastnit se co největšího počtu závodů, tyto závody úspěšně dokončit a vrátit se tak naplno do závodního zápalu a nadšení, jak tomu bývalo u našeho týmu zvykem.

Novinkou brněnského šampionátu pro rok 2013 je změna bodování jednotlivců, což znamená, že letos naši tři jezdci zcela jistě získají individuální body. To bezpochybně vnese do soutěže nový náboj a větší dávku nadšení.

Sestava URA:MOTOR 2013 tedy tradičně:
1. Jiří Neudert (Upeer)
2. Robert Topinka (Rolin)
3. Pavel Panáček (Mudman)

...se speciály Citroen C4 WRC RB z roku 2012.
Napište k článku Váš komentář...
Chcete k tomuto článku něco dodat?
Máte jinou zkušenost, nápady, postřehy?
Napište nám, děkujeme!