pondělí 31. března 2014

Sezóna 2014 zahájena, Princezna fungovala skvěle!

Sedmá sezóna brněnské RC Rally odstartovala včerejším závodem ve Vyškově. V URA:MOTORu došlo k zásadní změně - nestartujeme jako tým. Kolegové se prvního závodu nezúčastnili. Nezbývá než doufat, že se potkáme na některém z dalších sedmi podniků, vypsaných RallyBrno pro sezónu 2014.

Klikni pro zvětšení


Startoval jsem s mírně repásnutou Imprezou 2009, s níž jsme se poprvé představili v roce 2010, a kterou jsem nově překřtil na "Princeznu" :-) Docela jí to sluší, co myslíte? První dvě rychlostní zkoušky byly ve znamení dolaďování předních tlumičů - došlo na výměnu za kratší a tužší pružiny, aby se speciál v zatáčkách tolik nenakláněl. Drobné změny probíhaly i na nastavení citlivosti volantu, prakticky až do poloviny závodu. Princezna dostala na tento asfaltový závod nový přední diferenciál a nutno říci: "fungovala skvěle!". Bohužel přes relativně bezchybnou jízdu mé časy nestačily na umístění do první dvacítky. V závěrečném pořadí jsme si Princeznou ustlali na rovné dvacítce.

Do závodu startovalo 30 strojů, všechny závod dokončily. Luxusní počasí přidalo na parádním pocitu z celého dne. Dokonce jsem nasbíral první letošní bronz na rukou a za krkem :-)

Těšme se na fotky!
Napište k článku Váš komentář...
Chcete k tomuto článku něco dodat?
Máte jinou zkušenost, nápady, postřehy?
Napište nám, děkujeme!